Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Ankohet në polici për postime shantazhuese dhe kërcënuese

Nga: Mediat Shqiptare Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 15:15
Foto ilustrim

Një person është ankuar në policinë e Drenasit se një i dyshuar në rrjetet sociale ka postuar shkrime shantazhuese dhe kërcënuese për të.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin por nuk raportohet për të arrestuar.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test