Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Arrestohet një person për armëmbajtje pa leje

Nga: Mediat Shqiptare Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 09:48
Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një karikator me katër fishekë.

Policia njofton se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar  në procedurë të rregullt. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test