Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Zhduket një vajzë në Gjakovë

Nga: Mediat Shqiptare Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 10:25
Ilustrim

Të hënën në Gjakovë, një person ka informuar policinë se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Njësitë policore janë duke kryer hetime lidhur me rastin, njofton Policia e Kosovës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test