Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Arrestohet për posedim të narkotikëve

Nga: Mediat Shqiptare Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 10:04
Ilustrim

Një person është arrestuar në Viti, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar 12.1 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test