Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Arrestohet hajni në Kamenicë

Nga: Mediat Shqiptare Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 09:47
Ilustrim

Një person është arrestuar në Kamenicë, pasi i njëjti është përfshirë në dy raste të vjedhjeve të rënda dhe një rast dëmtim prone.

Policia njofton se në shtëpinë e të dyshuarit janë gjetur gjësendet e vjedhura dhe i janë kthyer pronarit. Me vendimin e prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Komentet
Sondazh A do të bëhet Kosova me ushtri në 2018-tën?
test