Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Therje me thikë në Podujevë

Nga: Mediat Shqiptare Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 09:41
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në fshatin Gllamnik të Podujevës, pasi pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë një person.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test