Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Aksident në Koretin të Kamenicës, vdes një person

Nga: Mediat Shqiptare Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 22:18
Pamje nga aksidenti

Një person ka humbur jetën në një aksident trafiku në Koretin të Kamenicës

Rasti ka ndodhur në orët e mbrëmjes të së hënës dhe viktima është i moshës 50 vjeçare.

Zëdhënësi i policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani, ka thënë se bëhet fjalë për një vetëaksident.

“Person i lindur në vitin 1968 ka humbur jetë si pasojë e vetëaksidentit, duke mos iu përshtatur shpejtësisë ka humbur kontrollin”, ka thënë Hashani

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test