Na ndiqni

Kronikë Kosovë

Vetura godet këmbësoren në Mitrovicë

Nga: Mediat Shqiptare Më: 22 janar 2018 Në ora: 12:00
Ilustrim

Policia e Kosovës njofton se në Mitrovicë një i dyshuari mashkull K-Shqiptar derisa ishte duke drejtuar veturën VW Golf me targa vendore nga pakujdesia godet këmbësoren-viktimën femër K-Boshnjake, përcjellë Mediat Shqiptare.

Sipas raportit 24 orësh, si pasojë e aksidentit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal të Mitrovicës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test