Na ndiqni

Kronikë

Një gruaje i vidhet çanta me euro dhe dinarë

Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 12:11
Foto ilustrim

Në Mitrovicë një gruaje i është vjedhur çanta në të cilën ka deklaruar se kishte para.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Ivo Lola Ribar”, në Mitrovicë mbrëmë ku ankuesja e nacionalitetit serb ka raportuar se nga persona të panjohur i është vjedhur çanta në të cilën kishte euro dhe dinarë para të gatshme, si dhe dokumentet e saja personale. 

Rasti nën hetime.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test