Na ndiqni

Kronikë

Edhe një aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 14:03
Pamje nga aksidenti

Një vet-aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Në këtë aksident i cili ka ndodhur saktësisht në fshatin Konjuh të Lipjani, një veturë ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.

Nuk dihet për të lënduarit dhe shkaqet që kanë çuar deri tek ky aksident.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test