Na ndiqni

Kronikë

Arrestohet shqiptari në Itali, vodhi makinën e grumbullimit të mbeturinave

Më: 30 shtator 2018 Në ora: 09:38
Foto ilustrim

Një shqiptar është arrestuar nga policia Italiane për vjedhjen e një makine për grumbullimin e mbeturinave. 

28 vjeçari shqiptar  me inicialet M.Q është mundur të arrestohet shpejt nga policia.

Mësohet se mbi të rrëndojnë dhe akuza të mëparshme për vjedhje. Ngjarja ka ndodhur në Raguzë të Italisë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test