Na ndiqni

Kronikë

Hyn me veturë në pompë, shkel edhe punëtorin

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 16:22
Hyn me veturë në pompë, shkel edhe punëtorin

Një punëtor i një pompe të derivateve ka mbetur i lënduar kur një veturë ka humbur drejtimin dhe ka hyrë në ambientet e pompës.

Rasti ka ndodhur para 10 minutash në Obiliq ku sipas fotografive që posedon media, shihet se nga aksidenti janë shkaktuar edhe dëme materiale në pompë.

Image
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test