Na ndiqni

Kronikë

Hyn me veturë në pompë, shkel edhe punëtorin

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 16:22
Hyn me veturë në pompë, shkel edhe punëtorin

Një punëtor i një pompe të derivateve ka mbetur i lënduar kur një veturë ka humbur drejtimin dhe ka hyrë në ambientet e pompës.

Rasti ka ndodhur para 10 minutash në Obiliq ku sipas fotografive që posedon media, shihet se nga aksidenti janë shkaktuar edhe dëme materiale në pompë.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test