Na ndiqni

Kronikë

Aksident në Trudë

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 14:47
Foto

Një aksident ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, konkretisht në fshatin Trudë të Prishtinës.

Sipas fotografive të siguruara media në aksident janë përfshirë dy vetura dhe në bazë të pamjeve bëhet fjalë për aksident të rëndë.

Në vendin e ngjarjes kanë dal Policia.

Image
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test