Na ndiqni

Kronikë

I mituri e rrah nënën e tij

Më: 7 shtator 2018 Në ora: 12:04
Foto

Një grua nga Prishtina ka raportuar se djali i saj i mitur, pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht.

Ankuesja nuk ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test