Na ndiqni

Kronikë

Babai dhunon djalin 17-vjeçar, arrestohet nga policia e Beratit

Më: 15 mars 2018 Në ora: 09:41
Ilustrim

Një 58-vjeçar është arrestuar ditën e djeshme nga policia, pasi akuzohet për dhunë në familje.

Bëhet fjalë për Medi M, nga Berati, i cili në banesën e tij ka ushtruar dhunë fizike dhe ka goditur me sende të forta në këmbë djalin e tij F.M, 17 vjeç.

Pas arrestimit, policia bën me dije se materialet hetimore i kanë kaluar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale "Dhunë në familje”.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test