Na ndiqni

Kronikë

Tentim vrasje në Podujevë, tre të arrestuar

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 09:39
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Podujevë tre të dyshuar pasi ishin përfshirë në një rrahje.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Zahir Pajaziti”, ku njëri nga të dyshuarit ka shtënë me armë zjarri në drejtim të dy të dyshuarve tjerë, të cilët ishin në automjetin e tyre.

Persona të lënduar nuk ka pasur, ndërsa njësitet policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë. 

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test