Na ndiqni

Kronikë Botë

Shqiptari masakrohet në Greqi për borxhin prej ... 100 Eurosh

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 11:05
Greqi

Tre shqiptarë kanë masakruar me grushte e hekura, një të ri po shqiptar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së djeshme në Agrinio, Greqi.

I riu shqiptar i moshës 24-vjeçare është sulmuar nga tre shqiptarë të tjerë, për shkak të një borxhi prej 100 eurosh.

I riu ka marrë plagë të shumta në trup dhe është shtruar në spital.

Policia ka ngritur akuza ndaj tre shqiptarëve të tjerë, të moshave 67, 24 dhe 22 vjeç, të afërm me njëri-tjetrin.

I riu edhe pse ka marrë plagë të shumta, ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Syri
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test