Na ndiqni

Kronikë Botë

E tmerrshme, vajza 9-vjeçare përdhunohet nga 11-vjeçari

Më: 6 prill 2018 Në ora: 23:31
Ilustrim

Një ngjarje e tmerrshme është raportuar. Një vajzë 9-vjeçare raportohet se është përdhunuar nga një djalë 11-vjeçar në një fushë në Co Laois, Irlandë.

Alarmi është ngritur nga një kalimtare që ka parë ngjarjen. Kalimtarja ka marrë vajzën dhe raportoi ngjarjen në polici.

"Djali u kap me vajzën nga një grua e cila arriti ta merrte 9 vjeçaren e ta dërgonte në shtëpi,"-tha një burim për The Daily Star.

Policia po heton ngjarjen.

Oranews
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test