Na ndiqni

Kosova

Xhaketat në pemë, dhuratë për nevojtarët

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 22:14
Pamje nga aksioni

Kronika e mëposhtme flet për dy grupe të rinjsh që mbrëmë nisën një aksion në Ferizaj dhe Kamenicë.

Ata pa koordinim në mes vete i mbështollën pemët e qytetit me pallto e xhaketa, të cilat mund t’i merrnin ata që kishin nevojë.

Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test