Na ndiqni

Kosova

Ish-mjeku i UÇK-së: Shkoni pas Vjosës në shesh të Prishtinës, ajo ju tregon se si bëhet opozita

Nga: Mediat shqiptare Më: 14 shtator 2018 Në ora: 15:31
Vjosa Osmani

Ish-mjeku i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Liri Loshi, ka thënë se Lidhja Demokratike e Kosovës, duhet të sillet si një parti e fuqishme opozitare.

Në një postim në Facebook, Loshi ka theksuar se drejtimin e LDK-së duhet lënë Vjosa Osmanit.

Reagimi i plotë i Loshit:

LDK duhet të sillet si parti e fuqishme opozitare e jo të bjerr kohën duke shkruar letra. Shkoni pas Vjosës në shesh të Prishtinës dhe ajo ju tregon se si bëhet opozita. Mjaft me burra të papërdorshëm që kanë kaluar të gjitha instancat e servilizmit dhe nuk kanë mbetur më për kurrgjë. Lerni gratë të dalin përpara! Epoka e “nemozhnikëve” po përfundon!

Vjosa është një lumë i shenjtë që do ta marrë LDK-në!

Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test