Na ndiqni

Kosova

Këtu e kalon vikendin nënkryetari i LDK-së, Avdullah Hoti

Nga: Mediat shqiptare Më: 19 maj 2018 Në ora: 17:43
Avdullah Hoti me familje

Nënkryetari i LDK-së, Avdullah Hoti në një postim të tij në Facebook ka publikuar disa foto familjare nga një shëtitje tek Drini.

Ai ka shkuar bashkë me djemtë dhe bashkëshorten e tij.

“Anes Drini ..... me Ledionin e Antianin”, shkruan Hoti.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test