Na ndiqni

Kosova

A e dini cila është shprehja më e përdorur e Ramush Haradinajt në Kuvend?

Më: 26 prill 2018 Në ora: 17:17
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj shpesh kur del në foltoren e Kuvendit për të mbajtur fjalime, e përdor të njëjtën shprehje.

“Ku po ju dhem' ose" Kujt po i dhem", kështu u drejtohet Haradinaj deputetëve në Kuvend në rastet kur i duhet të marr fjalën dhe të iu kundërpërgjigjet atyre që ngrehin shqetësime për ndonjë ngjarje.

Edhe sot Kryeministri e përdori të njëjtën shprehje në Interpelancën  për mungesën e energjisë elektrike.

Express
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test