Na ndiqni

Kosova

Haradinaj në Qeveri

Nga: Mediat Shqiptare Më: 29 mars 2018 Në ora: 21:22
Ramush Haradinaj

Në këto momente kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka dal nga Presidenca dhe është parë duke hyrë në ndërtesën e Qeverisë.

Pak më herët nga ndërtesa ka dal zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli i cili për KosovaPress nuk ka dhënë shumë detaje për takimin që pati në Qeveri.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test