Na ndiqni

Kosova

Çekia uron Kosovën

Nga: klankosova Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 10:20
Andrej Babish

Kryeministri çek, Andrej Babish, ka uruar homologun e tij kosovar, Ramush Haradinaj dhe gjithë qytetarët e Kosovës me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë.

“Sapo mora një urim për dhjetëvjetorin e Pavarësisë së Kosovës edhe nga kryeministri i Republikës së Çekisë, Andrej Babiš, të cilin e falënderoj përzemërsisht”, ka shkruar Haradinaj në një postim në Facebook.

Image
Image
klankosova
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test