Na ndiqni

Kosova

Limaj me deputetë e ministra të Nismës në koncert të Ritës

Nga: Indeksonline Më: 17 shkurt 2018 Në ora: 23:53
Endrit Shala, Bilall Sherifi, Fatmir Limaj dhe Vladete Bajrami

Sontë në sheshet e Prishtinës, u mbajt një koncert madhështor për nder të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Për të përcjell këtë koncert ku performoi këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, nuk munguan as politikanët.

Zëvendëskryeministri dhe kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj bashkë me ministra dhe deputetë të partisë që ai drejton, shikuan nga afër performancën.

Në këtë koncert, po ashtu këndoi edhe artisti Ledri Vula. Dyshja ndezen sheshin me këngët e tyre.

Indeksonline
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test