Na ndiqni
Aktuale
Video

KFOR-i gjerman dorëzon donacion për FSK-në (Drejtpërdrejt)

Mbahet aktiviteti i pranim-dorëzimit të donacionit të KFOR-it gjerman dhënë FSK-së ku përfshihen automjete dhe...

Nëna kërkon drejtësi për vajzën e vrarë

Lumnije Pajazitaj nga fshati Strellc i Deçanit humbi vajzën e saj Donjetën, kur ajo u vra në fund të vitit 2015. Për...

Homazhe për heroin, kolonel Ahmet Krasniqi dhe Qazim Jakupi

Republika e Kosovës ka pranuar dje nga shteti i Shqipërisë eshtrat e kolonel Ahmet Krasniqit dhe Qazim Jakupit, të cilët do...

Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test