Na ndiqni
Aktuale
Video

Zbulohet pllaka memoriale për ushtarët e KFOR-it (Drejtpërdrejt)

Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në ceremoninë e zbulimit të pllakës memoriale për ushtarët e KFOR-it...

Arkivat në trevat e shqiptarëve në shekullin XX dhe XXI (Drejtpërdrejt)

Agjencia Shtetërore e Arkivave të Kosovës po mban konferencën me temë “Arkivat dhe puna arkivore në trevat e...

Vetëvendosje në tryezë për telekomin (Drejtpërdrejt)

Lëvizja Vetëvendosje mban tryezën: "Telekomi i Kosovës – gjendja, shkaqet, zgjidhja" Tryeza po mbahet në...

Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test