Na ndiqni

Foto e ditës

Tri majat!

Më: 5 janar 2018 Në ora: 10:09
Tri majat

Tri majat! Peter Nestler kaloi 18 orë në Alpet italiane, duke admiruar Tre Cime di Lavaredo. "Kohët më paqësore dhe të lumtura në jetën time janë kur unë jam vetëm (ose aq afër sa mund të arrij) në natyrë," thotë ai. "Sa më i populluar të bëhemi, aq më e rëndësishmja është që të ruajmë këto hapësira natyrore". Foto është bërë nga fotografi Peter Nestler, dhe është publikuar nga nationalgeographic.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test