Na ndiqni

Foto e ditës

Rikthehen Burrat e Lidhjes

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 20:16

Në hapësirën e kompleksit monumental të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit janë përuruar shtatoret e tre liderëve historikë, Ymer Prizreni, Abdyl Frashëri dhe Sylejman Vokshi. /BS

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test