Na ndiqni

Foto e ditës

Lufta e egër

Nga: Mediat Shqiptare Më: 21 gusht 2018 Në ora: 06:42

Dy kuaj Carmague luftojnë për dominimin e tyre në jug të Francës. Bota e kafshëve është indigjene në Francën Jugore dhe më pak se 200 prej tyre janë regjistuar zyrtarisht sot.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test