Na ndiqni

Foto e ditës

Kur bie rrufeja

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 09:44
Lukas Neuëirth

Fotografi Lukas Neuëirth në rrugën e tij për të fotografuar Mont Saint Michel në perëndim të diellit kur ai u kap nga një rrebesh. Pas ndalimit të shiut, ai e ngriti këmbën e tij dhe kapi këtë skenë me rrufe që goditi ishulln. "Ishte e mahnithme të dëshmosh këtë pamje spektakolare", kujton ai.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test