Na ndiqni

Foto e ditës

Perëndimi i fshehur

Më: 10 mars 2018 Në ora: 06:36

Duke fluturuar mbi retë e ulëta, një dronë kap një perëndim të bukur në Newport Beach të Kalifornisë. Oqeani Paqësor kontrollon klimën e butë të Newport Beach, me verë më të freskët dhe dimër të ngrohtë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test