Na ndiqni

Foto e ditës

Në pritje të shpëtimit

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 18:11

Refugjatët dhe emigrantët presin që të shpëtohen nga punonjësit e ndihmës të OJQ-së spanjolle Proactiva Open Arms, pasi të largohen nga Libia duke u përpjekur të arrijnë në tokën evropiane në një varkë të mbushur me goma, 60 milje në veri të Al-Khums, Libi. Fotoja është publikuar tek Zëri i Amerikës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test