Na ndiqni

Video

Pacolli: Nuk dua të mendoj për disfatë, jam i bindur që Kosova do të anëtarësohet në INTERPOL

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 19:47

“Do të thoja se me kaq nuk ndalemi këtu, nuk dua të mendoj se ne nuk do të kalojmë këtë kompeticion. Unë qe një vit e këtej, çdo gjë ia kam kushtuar këtij eventi, dhe unë do të pres deri nesër dhe jam i bindur se ashtu i disponuar që të pres lajme të mira. Nuk dua të flas për një gjë të tillë, për një humbje ose për një disfatë sepse Kosova vërtetë nuk e meriton atë”, tha ai.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test