Na ndiqni

Video

Drejtpërdrejt nga ardhja e xhudisteve të Kosovës në ANP “Adem Jashari”

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 20:26

Xhudistet e Kosovës të udhëhequra nga trajneri Driton Kuka në Grand Prixin e Tashkentit në Uzbekistan kanë rrëmbyer tri medalje të arta dhe një të argjendtë, duke e vendosur kështu Kosovën në vendin e parë në renditjen e shteteve për medalje.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test