Na ndiqni

Video

Debat për korrigjimi i kufirit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë (Drejtpërdrejt)

Më: 5 shtator 2018 Në ora: 10:26

Instituti Demokratik i Kosovës organizon tryezën “Çfarë do të thotë korrigjimi i kufirit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë?”, në një debat të hapur të pjesëtarëve të shoqërisë civile e medias me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test