Na ndiqni

Video

Sa dini për Liqenin e Ujmanit?

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 18:54

Në javët e fundit janë shtuar debatet për shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe Serbisë ose ndarje të Kosovës. Sa herë që ka debate të tilla përmendet Liqeni i Ujmanit. Pse është i rëndësishëm ky liqen?

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test