Na ndiqni

Video

Haradinaj dhe Hoxha në konferencë për media

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 10:50

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe ministrja e Integrimeve, Dhurata Hoxha po mbajnë konferencë për media.

Konferenca po mbahet pas takimit të Këshillit Ministror për Integrim Evropian, ku u diskutua për zbatimin e agjendës për reforma evropiane.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test