Na ndiqni

Video

VV në konferencë për media

Më: 3 qershor 2018 Në ora: 12:20

Lëvizja Vetëvendosje po mban konferencë për media në të cilën flasin kryetari, Albin Kurti dhe profesor Ismet Hamiti.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test