Na ndiqni

Video

Interesim i madh i të rinjve për punësim

Nga: REL Më: 7 maj 2018 Në ora: 10:46

Panairi për Zhvillim në Karrierë i përfaqësuar nga 150 kompani, priti një numër të madh të të interesuarve për punë. Shifrat e papunësisë vazhdojnë të mbesin mbi 30.5 % dhe punësimi mbetet sfidë për të rinjtë.

REL
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test