Na ndiqni

Video

Një ushtri, tri fe

Nga: REL Më: 30 prill 2018 Në ora: 10:13

Dikur kanë luftuar kundër njëri-tjetrit ndërsa tani janë bashkë në një ushtri. Myslimanë, kroatë dhe serbë shërbejnë së bashku në ushtrinë boshnjake, e cila lejon praktikimin e tri feve kryesore në këtë shtet.

REL
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test