Na ndiqni

Video

Diskutim për Ligjin për të drejtat e Autorit

Më: 24 prill 2018 Në ora: 13:17

Qendra Informative dhe Kulturore e BE-së në vazhdën e Ditës Ndërkombëtare të Librit dhe të Drejtave Autoriale do të organizojë një panel diskutues me temën “Ligji për të Drejtat e Autorit dhe të Drejtat e Përafërta dhe implementimi i tij në raport me mediat”.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test