Na ndiqni

Video

Hapet Panairi “Prishtina 2018”

Më: 18 prill 2018 Në ora: 11:02

Sot hapet Panairi i Përgjithshëm Ndërkombëtar “Prishtina 2018” i organizuar nga Oda Ekonomike e Kosovës.

Në këtë panair marrin pjesë 174 kompani, 70 prej tyre nga Serbia, vetëm një nga Shqipëria dhe 2 nga Gjermania.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test