Na ndiqni

Video

Tiranë: Protesta e tregtarëve të vegjël

Nga: VOA Më: 10 prill 2018 Në ora: 21:17

Bizneset e vogla në Shqipëri zhvilluan të martën një grevë njëorëshe, duke mbyllur dyert e shitoreve të tyre në shenjë proteste ndaj rritjes së taksave dhe vendosjes për ta të taksës së vlerës së shtuar, tvsh.

VOA
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test