Na ndiqni

Video

Tubim kundër ngacmimeve seksuale në Universitetin e Prishtinës

Më: 5 prill 2018 Në ora: 12:01

SKV, Grupi Anti-Seksist, Artpolis, USPE dhe ORCA në tubimin për adresimin e kërkesave kundër ngacmimeve seksuale në UP.

 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test