Na ndiqni

Video

Seancë e jashtëzakonshme për deportimin e 6 ‘gylenistëve’

Më: 4 prill 2018 Në ora: 14:25

Deputetët e Kuvendit të Kosovës janë mbledhur sot në një seancë të jashtëzakonshme ku do të debatohet në lidhje me arrestimin dhe deportimin e gjashtë shtetasve turq për në Turqi të enjten e kaluar.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test