Na ndiqni

Video

Protesta dhe përplasje në Shqipëri

Nga: VOA Më: 1 prill 2018 Në ora: 19:41

Protesta në autostradën që lidh vendin me Kosovën, kundër vendosjes së taksës për kalimin e saj, u shndërrua në një përplasje të dhunshme mes forcave të policisë dhe manifestuesve, të cilët i vunë më pas flakën sporteleve të ngritura për pagesën e taksës.

VOA
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test