Na ndiqni

Video

Nis vetëdijesimi për profesionet e lira ligjore (Drejpërdrejt)

Më: 26 mars 2018 Në ora: 09:42

Ministria e Drejtësisë hap fushatën për Rritjen e Vetëdijesimit dhe Informimit për Profesionet e Lira Ligjore.

Në këtë ngjarje ku do të flasin ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, si dhe shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova.

Aktiviteti po mbahet në sallën e kuqe në Prishtinë. 
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test