Na ndiqni

Video

Nëna e fortë, kampione në bodybuilding dhe fitness

Nga: REL Më: 25 mars 2018 Në ora: 22:57

Gentiana Beqa është kampione e bodybuildingut dhe fitnesit në botë. Gentiana, nënë e tri vajzave, thotë se e ka përkrahjen e familjes së saj, edhe pse për të arritur deri këtu asaj i është dashur shumë mund.

REL
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test