Na ndiqni

Video

Gjyqi për puçin e vitit 2016 në Mal të Zi

Më: 11 shkurt 2018 Në ora: 23:36

Procesi gjyqësor mbi tentativën për grusht-shteti vazhdoi këtë javë. Në Podgoricë dha dëshmi një serb nga Kosova, i cili ishte i angazhuar për gjetjen dhe blerjen e armëve për grusht shtetin në Mal të Zi, në natën e zgjedhjeve parlamentare që u mbajtën atje me 16 tetor të vitit 2016.

Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test